Наша команда

Леонід Танцюра
Леонід Танцюра
Керуючий партнер, адвокат
Керівник адвокатського об`єднання. Юридичною практикою займається 24 роки.  Має дві вищі освіти, кваліфікацію юриста та економіста.
Василь Семеняка
Василь Семеняка
Партнер, адвокат, кандидат юридичних наук

Практикуючий юрист з 20-річним досвідом роботи у галузі права, адвокат, партнер Адвокатського об`єднання "Територія права". Випускник Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук.

Систематично виступає у якості експерта при розв`язані складних правових питань і спорів. Зокрема, був одним з експертів щодо вирішення проблемної юридичної ситуації, яка виникла у звязку з катастрофою українського повітряного судна в районі аеропорту Асмара (Еритрея). Учасник міжнародного проекту LEOSWEEP (7-ма Рамкова Програма Європейського Сюзу).

У складі робочих груп брав участь у розробці проекту Закону України "Про державне регулювання у сфері дистанційного зондування Землі аерокосмічними об`єктами", проекту міжнародної угоди про взаємодію при здійснені страхування спільних космічних проектів і програм та ін.

Підготував ряд експертних висновків на проекти нормативно - правових актів: Закону України "Про морські порти України", "Про особливості права власності у багатоквартирному будинку", Правил космічної діяльності.

Автор і співавтор майже 50 наукових юридичних праць, у тому числі монографічної роботи "Страхування у сфері космічної діяльності: теоретико - правові засади", науково - практичного коментаря до Закону України "Про космічну діяльність", статті - терміну до Юридичної енциклопедії. Учасник багатьох міжнародних і національних науково- практичних конференцій.

 
Ірина Павлик
Ірина Павлик
Партнер, адвокат
Ксенія Танцюра
Ксенія Танцюра
Адвокат
Информация о сотруднике 2
Лариса Корицька
Лариса Корицька
Фінансовий радник
Тетяна Дуплій
Тетяна Дуплій
Помічник адвоката, юрист