Наша команда

Леонід Танцюра
Леонід Танцюра
Керуючий партнер, адвокат
Керівник адвокатського об`єднання. Юридичною практикою займається 24 роки.  Має дві вищі освіти, кваліфікацію юриста та економіста.
Василь Семеняка
Василь Семеняка
Партнер, адвокат, кандидат юридичних наук

Практикуючий юрист з 20-річним досвідом роботи у галузі права, випускник Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. 

Систематично виступає у якості експерта при розв`язані складних правових питань і спорів. Зокрема, був одним з експертів щодо вирішення проблемної юридичної ситуації, яка виникла у зв`язку з авіакатастрофою українського повітряного судна в районі аеропорту Асмара (Еритрея). Учасник міжнародного проекту LEOSWEEP (7-ма Рамкова Програма Європейського Сюзу).

У складі робочих груп брав участь у розробці проекту Закону України "Про державне регулювання у сфері дистанційного зондування Землі аерокосмічними об`єктами", міжнародної угоди про взаємодію при здійснені страхування спільних космічних проектів і програм та ін. Залучався до проведення правової експертизи проектів нормативно - правових актів: Закону України "Про морські порти України", "Про особливості права власності у багатоквартирному будинку", Правил космічної діяльності.

Автор і співавтор майже 50  юридичних праць, учасник багатьох міжнародних і національних науково- практичних конференцій.

 
Ірина Павлик
Ірина Павлик
Партнер, адвокат
Ксенія Танцюра
Ксенія Танцюра
Адвокат
Информация о сотруднике 2
Лариса Корицька
Лариса Корицька
Фінансовий радник
Тетяна Дуплій
Тетяна Дуплій
Помічник адвоката, юрист