Про компанію

Адвокатське об'єднання «Територія права» є незалежним професійним утворенням, що спеціалізується на комплексному наданні правової допомоги клієнтам: фізичним і юридичним особам, органам державної влади та органам місцевого самоврядування. Юридична практична діяльність адвокатського об'єднання спрямована на правове забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів клієнта, запобігання їх порушенню та сприяння відновленню (у разі порушення).

Створення адвокатського об'єднання відбулося на основі висококваліфікованого кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази Юридичної фірми «Юрек Сервіс», заснованої в 1993 році.

Персональний склад адвокатського об'єднання – це професійні та компетентні адвокати і юристи з багаторічним досвідом роботи у різних сферах юридичної практики. Фахівці адвокатського об'єднання залучаються до розробки законопроектів та інших нормативно-правових актів, проведення правових експертиз, виступають в якості юридичних консультантів та експертів з правових питань реалізації різноманітних вітчизняних і європейських господарських проектів.